O Rgbstock

Rgbstock to serwis założony przez grupę entuzjastów fotografii oraz artystów-grafików. Przyświeca nam jeden cel – chcemy stworzyć najlepsze źródło darmowych zdjęć stockowych w internecie. Zależy nam, by osoby, których nie stać na wysokiej jakości fotografie, mogły pobrać je z sieci za darmo.

Zasady użytkowania serwisu oraz wykorzystywania zdjęć są dość łagodne. Fotografiami, grafiką i innymi formami artystycznymi zajmujemy się od dawna i przez wiele lat publikowaliśmy je na konkurencyjnych serwisach, zarówno darmowych, jak i komercyjnych.

W procesie przygotowywania i opracowywania serwisu uczestniczyli ludzie z całego świata. Wciąż wspierają nas radami i opiniami dotyczącymi wprowadzanych poprawek. Monitorują rozwój funkcjonalności oraz użyteczności serwisu, a także promują i dbają o dobre imię Rgbstock. Zespół zarządzający serwisem narodził się w procesie jego tworzenia, oferując swoją pomoc na różnych płaszczyznach.

Poznaj nasz zespół!

Jay (jazza) – rozwój serwisu, design – Holandia
Lennie (lennie) – rozwój bazy, utrzymanie serwerów – Holandia
Lynne (weirdvis) – ocena zdjęć – Wielka Brytania
Steve (woodsy) – ocena zdjęć – Wielka Brytania
Marja (Zela) – ocena zdjęć – Holandia
Cris (crisderaud) – public relations – USA
Dez (xymonau) – dokumentacja, ogólna pomoc – Australia
Dave (dlritter) – ogólna pomoc – USA

Rgbstock narodził się 4 stycznia 2010 roku i od tego czasu szybko się rozwija. Dziś stanowi przyjazny, ale i radosny dom dla wszystkich entuzjastów dobrych zdjęć. Zapraszamy do współpracy ludzi, którzy podzielają naszą fotograficzną bądź graficzną pasję. Hostem Rgbstock jest serwis www.perrit.net.

 

 

 

Lightbox . FAQ . kontakt . licencja . warunki użytkowania . O . www.hqstock.com free stock photos totally free stock photos stock photos high quality free stock photos totally free stock photos totally free stock photos totally free stock images free stock images editors' pick alternative to sxc.hu Rgbstock blog and news
| English | Deutsch | Español | Polski | Português | Nederlands |
Shutterstock is official partner of Rgbstock